Ootame noori osalema „Noor loeb“ hääletusel ja noortekirjanduse päeval

Palume noorte seas levitada infot, et 1.-31. märtsini toimub taas üle-eestiline noortekirjanduse hääletus „Noor loeb“.

Ootame noori vanuses 13-26 aadressil bit.do/noorloeb hääletama, millised möödunud aastal ilmunud noorteromaanid meeldivad neile kõige enam.

Hääletuse tulemusena selguvad:
*parim eesti autori romaan
*parim tõlkeromaan
*ilusaim kaanepilt.
Hääletusel osalenute vahel loositakse välja põnevat noortekirjandust kirjastuselt Tänapäev.

Tegemist on Tallinna Keskraamatukogu algatatud ettevõtmisega, millega Kehtna valla raamatukogud meelsasti ühinevad. Nii pakume ka klassidele võimalust soovi korral tulla raamatukogusse raamatukogutunnile, milles oleme valmis noortele tutvustame 2021. aastal  ilmunud noortekirjandust. Nende seast just neid raamatuid, mida meie oleme oma raamatukogusse tellinud ja neid on päris palju: Järvakandis 23, Kehtnas 17, Valtus 14, Lelles 10, Keavas 5, Inglistel 4 ja Eidaperes 3 raamatut. Kokku ilmus 2021. aastal 45 noortele mõeldud raamatut.

Huvi korral tulla raamatukogutunnile palume võtta ühendust oma piirkonna raamatukoguga, kontaktid selleks leiab siit -https://kehtna.ee/raamatukogud

Hääletuse „Noor loeb“ tulemused tehakse teatavaks 14. aprillil noortekirjanduse päeval, mille tähistamist saab jälgida veebiülekande kaudu. Lähemalt saab nii hääletuse kui noortekirjanduse päeva kohta lugeda Tallinna Keskraamatukogu veebilehel.

Ilusat raamatukogude aastat ja kohtumisteni raamatukogus!

Kehtna Raamatukogu

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.