Sügissärts 2021 lõpuüritus Kehtnas

Teatavasti toimus Kehtna valla raamatukogudes sügisperioodil täiskasvanud lugejatele mõeldud lugemisprogramm nimega Sügissärts 2021. See viidi läbi raamatubingo vormis. Bingoruudustikku kanti osavõtja kõik septembri, oktoobri ning novembrikuu jooksul vabalt valitud ja läbi loetud raamatud. Tingimuseks oli ka minimaalne loetud lehekülgede arv – 2500 lk. Kõik, kes bingopileti ruudustiku täis lugesid, said kutse Sügissärtsu lõpuüritusele.

8. detsembril õhtul toimuski Kehtna Raamatukogus Sügissärts 2021 lõpetamine. Üle valla tulid kokku tublimad „särtsujad“. Arutelus raamatute ja lugemise teemal tõdesime taaskord, et kes ikka tahab raamatuid lugeda, see teeb seda ka lisaboonuseta või programmita. Tore oli tunda, et raamatukogud on lugejatele väga olulised!

Lõpuüritusel mängiti ühiselt sõnabingot, kusjuures sõnad pärinesid kõik programmi jooksul loetud raamatute pealkirjadest. Sõnabingo täismängu võitis Kehtna Raamatukogu lugeja proua Õie. Võiduta aga ei jäänud mitte keegi, sest kõigile kohaletulnutele jagati raamatupoe kinkekaart. Siinkohal täname veelkord kõiki toetajaid, kes lugemisprogrammile nii-öelda õla alla panid.! Toetajateta ei oleks selline auhindade jagamine võimalik.
Kellel aga 8. detsembril Kehtnasse kohale tulla polnud võimalik, saab oma kinkekaardi kenasti kätte oma koduraamatukogust.

Aitäh, et loete!
Lugeda on hea!