Vormis naised

16. märtsil sai Kehtna Raamatukogus teoks huvitav kohtumine vormis naistega. Naiskodukaitsest, oma mõtetest ja tegemistest tulid rääkima viis Rapla ringkonda kuuluvat vormis naist. Need naised olid vormis kohe igas mõttes! Igaühel oli rääkida oma lugu, kuidas ta Naiskodukaitsesse jõudis, aga kõiki neid ühendas ääretu positiivsus, rahulolutunne ning rõõm tehtud valiku üle.
Kohtumine avardas silmaringi ja arusaamist Naiskodukaitsest kui organisatsioonist, vormi kandvate naiste ettevõtmistest, koolitustest ja erinevatest võistlustest. Puudutamata ei jäänud ka päevakajalised murettekitavad teemad. Küsimusi esitati palju ning põhjalikud vastused panid kuulajad kaasa mõtlema. Nii mõnigi kaalub ehk peale sellist kohtumist sooviavalduse esitamisele Naiskodukaitse ridadesse.
Aitäh Kaidile meeldiva koostöö ning vormis naiste "kohale toomise" eest :-) Edu teile!