Saame tuttavaks

Olen Ille Valgma ja alates augusti algusest on minu hoida Ingliste Raamatukogu.

See on põnev väljakutse - mulle on hingelähedased väikesed maapiirkonnad, külad, alevid ja nende jätkusuutlikkus. Ühte sellisesse piirkonda olen vabatahtlikuna panustanud. Inglistel on tugev ja tegus kogukond ning see on mind sügavalt kõnetanud. Raamatukogu on sellistes piirkondades koht, mida saab nimetada küla südameks, info kandjaks ja edastajaks. Mul on suur rõõm ja au olla Ingliste kogukonnale olulise info vahendaja. Ütlen ikka, et olen linnalaps maal, kuna sündinud ja elanud olen Tallinnas. Kehtna vallas elan alates 2006. aastast. Varasem töökogemus on mul keskastme juhina kaubanduses, mis on andnud mulle väärt kogemusi inimestega suhtlemisel ja koostöös. Minu vaba aja täidavad mu lapsed ja hobid - mulle meeldib lugeda, ma naudin tervisesporti, kokkamist ja teen käsitööd. Minu uus suur kirg on masinkudumine. Kuna Raplamaa on minu jaoks armas ja oluline, siis löön kaasa ka MTÜ Rabav Raplamaa tegemistes. Raplamaa hoiab ühte ja igaühte, lootust ja loodust - inimese ja looduse kooslust! See tunnuslause iseloomustab mind kõige paremini. Olete oodatud Ingliste Raamatukokku!