"Kaval kui rebane" - näitus Sigrid Kalle-Vainola rebastekollektsioonist.

Uudistada saab raamatukogus märtsikuu lõpuni.
Kollektsiooni autor on ise öelnud: "Ühel päeval kaugete aastate eest kuulsin kedagi end rebasetädiks hüüdvat ja ju see siis midagi minu olemusest tabas, sest rebasega võrreldakse mind seniajani ja ka mu lemmikloomaks on ta sujuvalt saanud. Rebastekollektsioon on aga suurelt jaolt isetekkeline - nad tulevad täitsa ise mu rabarebase residentsi kohale, vaid mõned üksikud olen mina kohale toonud. Kollektsioon on tegelikult märksa suurem, aga rebane on ju teadupärast kaval loom - poeb peitu, kui paljastamisohtu tajub. Ja nii on ka pooled minu rebastest end koduseinte vahele turvaliselt ära peitnud.
Nautigem rebaste ilu ja pidagem meeles, et elus loom on miljon-triljon korda ilusam kui surnud nahana kellegi kaelas rippudes."