“Tund enne und mobla peost, naudi teost”

Euroopa säästva arengu nädala (20.-26.09.2022) raames toimuvas kampaanias „Tund enne und mobla peost, naudi teost!“

Kampaania sündmuste ajaraamiks on 18.09-8.10.2022. Näitame selle aja jooksul üheskoos raamatukogu olulist rolli inimeste vaimse tervise ja targa riigi ning eesti keele jätkusuutlikkuse tagamisel.

• Hea une nimel vähendame ekraaniaega! (jagame teavet, miks on hea piirata ekraaniaega)
  • Naudime ehedat elamust raamatuga! (jagame häid soovitusi une-eelseks lugemiseks)
  • Raamatut saab laenata raamatukogust! (tutvustame oma paindlikke võimalusi raamatu laenamisel)
  • Raamatukogud kui taaskasutuse lipulaevad! Laenutades raamatu raamatukogust säästame raha, ruumi ja energiat ning vähendame ühiselt tarbimist, toetades tervislikku, säästvat ja taskukohast eluviisi.