Kehtna Raamatukogus näeb mängimiseks liialt hinnalisi discgolfi kettaid

Kettagolfi huvilised Maikl Tammik ja Andrus Lukjanov tõid Kehtna piirkonna taldrikugolfi huvilistele vaatamiseks üle 30 mänguketta. Need on sellised kettad, millega nad nende hinnalisuse tõttu mängida ei raatsi. „Need näitusele seatud kettad on tõesti loopimiseks liiga väärtuslikud, samas silmale ju ilusad ja nendega mängides lendavad nad ka kindlasti väga hästi,“ selgitas Läänemaalt pärit Maikl Tammik. Noormehe kogus on üle 300 discgolfi ketta, mida ta ostab ja müüb interneti vahendusel üle maailma. Kettagolfi mängimas käib ta neist paarikümnega. Tammik kogub kettaid neljandat aastat.

Harrastussportlane Andrus Lukjanov tegutseb discgolfi ketaste kogumise maailmas teist aastat. „Minu kogus on mängukettaid veel isegi rohkem kui kettaid kollektsioonis,“ märkis ta.

Küsimusele, kas näitusele tooduid kettaid saab ka osta, vastasid nad kui ühest suust, et hea raha eest on kõik võimalik. Kel kindel soov ja tahe, tasub võtta noormeestega ühendust suhtlusvõrgustiku FB kaudu.

Näitus mängimiseks liiga väärtuslikest discgolfi ketastest saab vaadata Kehtna raamatukogu lahtiolekuaegadel esmaspäevast reedeni.

Kohtumiseni raamatukogus!

juhataja