"Sügissärts 2021"

Raamatukogu alustab lugemisbingo mängimist täiskasvanutega

Kõikides Kehtna valla raamatukogudes algab 1. septembriga täiskasvanud lugejatele mõeldud lugemisprogramm „Sügissärts 2021“ (raamatubingo vormis). Auhindadeks on maius, meene ja raha.

Lugejate soovile vastu tulles toimub ka täiskasvanutele lugemisprogramm tänavu raamatubingo vormis ja eelmise aasta suve asemel sügisel.

Alustame ühes koolitee algusega 1. septembril ja täiskasvanute lugemisprogramm „Sügissärts 2021“ raamatubingo vormis kestab 1. detsembrini.

Et bingopiletil on 15 ruutu, tähendab see, et kolme kuu jooksul tuleb lugeda veidi üle ühe raamatu nädalas. Vaheauhindadena jagame nurkade jagu raamatute lugemise eest maiuse ja bingopileti keskmise rea täitumisel meene.

Kui saab loetud raamatubingo kõikide ruutude jagu raamatuid, olete võitnud täismängu ja teie võiduks on raha. Täpsemalt tähendab täismängu võit kõigile Rapla Rappeli keskuses asuva raamatupoe 20-eurost kinkekaarti.

Sügissärtsu lugemisprogrammi täismängu võidud saab kätte sel puhul toimuval lõpuüritusel detsembris. Sedagi oleme kavandamas korraldada veidi mängulisemas vormis.

Kui nüüd tekib küsimus, milliseid raamatuid võib lugeda, siis vastus on lihtne- endale meelepäraseid raamatuid ja soovitavalt laenutada neid raamatukogust. Ainus kohustus on lugeda kõikide raamatute peale kokku vähemalt 2500 lehekülge.

Ootame täiskasvanute sügissärtsust rohket osavõttu. Soovime lugemisprogrammi abil muuta lugemist mängulisemaks nii valla raamatukogude pikaaegsetele lugejatele kui innustada piirkonnas asuvat raamatukogu avastama ka mitmeid uusi lugejaid.

Lugemisprogramm „Sügissärts 2021“ (raamatubingo vormis) juhendiga saab tutvuda siin ja raamatukogudes kohapeal.