Suvelugemine algas ootamatult hoogsalt

Kehtna Raamatukogu innustab tänavu suvel lapsi lugema raamatubingot mängides. Esimese kolme päevaga, 1. -3. juuni, võeti välja pea 30 raamatubingo mänguvälja. Mitmed lapsed valisid kaasa kohe nurgaruutude jagu raamatuid.

Selline hoogne algus laste suvelugemisele tuleb meile üllatusena, kuid vaid meeldiv üllatusena. Seda enam, et laste suvelugemise auhinnafondile panid õla alla kaheksa ettevõtet. Tänu ettevõtete toetusele saavad lapsed raamatubingo piletil nurga- ja diagonaaliruutude jagu lugemise eest erinevaid maiuseid ning täismängu jagu raamatuid lugenu saab auhinnaks 20-eurose kinkekaardi.

Suur tänu teile ettevõtted (tähestikulises järjekorras)

Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu, Jerwencato Bistro, Kaire Magus Maailm (Tata Trans OÜ), Kehtna Mõisa OÜ, Minna Sahver OÜ, Rapla Tarbijate Ühistu, Tavex OÜ, Vindor OÜ.

Laste suvelugemise programm kestab 1. juunist- 31. augustini.  Liituda saab jooksvalt. Arvestust peavad ja pileteid väljastavad kõik Kehtna valla raamatukogud.

Suvelugemiseprogrammi „Raamatubingo 2021“ juhendiga saab tutvuda siin.

Kehtna Raamatukogu juhataja