Kõikides Kehtna valla raamatukogudes abistame vaktsineerimistõendi väljaprintimisel

Kõikides Kehtna valla raamatukogudes abistame vaktsineerimistõendi väljaprintimisel

Alates 9. augustist võidakse nii siseruumides kui väljas toimuvatel erinevatel ettevõtmistel küsida tõendit, kas osaleja on COVID-19 vastu vaktsineeritud, selle läbi põdenud või end hiljuti testinud.

Digitaalset tõendit saab välja trükkida patsiendiportaalist www.digilugu.ee, kuhu sisenemiseks on vaja enda isikut tõendada kas ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolide abil.

Juhime tähelepanu, kui teil puuduvad või on ununenud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolid, pole kellelgi teisel võimalik teid tõendi väljaprintimisel aidata. Nende hankimist tuleb alustada Politsei- ja Piirivalveameti teenindusbüroodest. Vajadusel küsige abi mõnelt nooremalt sugulaselt või tuttavalt, kes saab paroolide olemasolu korral aidata ka tõendit printida.

Neil, kellel on ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolid olemas, on võimalik tõendit välja trükkida Kehtna Raamatukogu kõikides raamatukogudes ja Keava välisteeninduspunktis nende lahtiolekuaegadel. Kaasa tuleb võtta ID-kaart ja selle paroolid või teada kas Mobiil-ID või Smart-ID paroole.

Väljaprint maksab 20 senti.

Palun jagage seda infot ka oma eakamatele vanematele, vanavanematele, sõpradele ja tuttavatele.