Kõikides Kehtna valla raamatukogudes abistame vaktsineerimistõendi väljaprintimisel

Alates 9. augustist võidakse nii siseruumides kui väljas toimuvatel erinevatel ettevõtmistel küsida tõendit, kas osaleja on COVID-19 vastu vaktsineeritud, selle läbi põdenud või end hiljuti testinud.

Digitaalset tõendit saab välja trükkida patsiendiportaalist www.digilugu.ee, kuhu sisenemiseks on vaja enda isikut tõendada kas ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolide abil.

Juhime tähelepanu, kui teil puuduvad või on ununenud ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolid, pole kellelgi teisel võimalik teid tõendi väljaprintimisel aidata. Nende hankimist tuleb alustada Politsei- ja Piirivalveameti teenindusbüroodest. Vajadusel küsige abi mõnelt nooremalt sugulaselt või tuttavalt, kes saab paroolide olemasolu korral aidata ka tõendit printida.

Neil, kellel on ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID paroolid olemas, on võimalik tõendit välja trükkida Kehtna Raamatukogu kõikides raamatukogudes ja Keava välisteeninduspunktis nende lahtiolekuaegadel. Kaasa tuleb võtta ID-kaart ja selle paroolid või teada kas Mobiil-ID või Smart-ID paroole.

Väljaprint maksab 20 senti.

Palun jagage seda infot ka oma eakamatele vanematele, vanavanematele, sõpradele ja tuttavatele.