Suvelugemisega alustas 73 noort

Kehtna valla suvelugemisprogrammiga „Raamatubingo 2021“ liitunud noortest on enamus 1.-3 klassi õpilased, kuid lugejad jagub ka vanusegruppidesse 4.-6. klass ja 7.-9. klass.

Kehtna raamatukogu suvelugemiseprogrammis „Raamatubingo 2021“ osaleb 18. juuni seisuga võrdselt koolinoori Järvakandi ja Kehtna piirkonnast-  mõlemast 21. Napilt vähem, 19 koolinoort, alustas raamatubingotamist Valtu raamatukogu piirkonnast.

Meie raamatukogu rahvaarvult väiksemates kogukondades alustas suvelugemisega  Lelles viis, Keavas neli, Eidaperes 2 ja Inglistel 1 koolinoor.

Oleme rõõmsad, et koostöös kaheksa ettevõttega oleme innustanud suvel lugemise juurde sedavõrd paljusid noori.  Raamatubingo auhinnalaua aitavad katta ettevõtted (tähestikulises järjekorras)

Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu,

Jerwencato Bistro,