Previous Next

Rahva lahkus tõi lastele veel kaks kott-tooli

Eelmisel reedel korraldas Kehtna Klubi oma maja juures kevadlaada, kus raamatukogu oli väljas heategevusliku raamatute müügiga. Pea 20 kasti jagu väljapanekult said soovijad valida nii palju raamatuid kui neile meeldis ja tasuda nende eest nii palju, kui neil oli hetkel selleks valmisolek. Raha kogusime, et osta Kehtna raamatukogu lasteosakonda veel kott-toole, sest noored armastavad neil isudes kirjandusega tutvuda.

Heategevuslikul eesmärgil tehtud raamatute ostu puhul polnud ostjal kohustust oma ostu paberile kirja panna, seda nõustus tegema 11 inimest. Kirjapandult nähtub, et kokku leidis kolm tundi kestnud kevadlaada jooksul uue omaniku üle 30 raamatu. Selle eest annetatud raha eest saame osta kaks kott-tooli. Aitäh teile, head inimesed!

Ostjate seast lubasid ennast nimeliselt tänada: Malle Peramets, Tiina Loit, Säde, Liidia Kotsina, Eve, Eha, Aimika Mürkhein.

Esimesed kaks kott-toolid ostsime Kehtna raamatukogu lasteosakonda jõulukuul raamatukogus toimund heategevuslikult raamatulaadalt kogunenud raha eest. Et tookord kestis raamatute heategevuslik müük terve kuu, otsustasime nüüdki pikendada heategevuslikku raamatute müüki juuni kuu lõpuni. Ikka sooviga, et raamatuhuvilised saavad tutvuda mahakandmisele mõeldud ja meile inimeste poolt toodud raamatutega enne nende lõplikku teekonda kas Eesti hoiuraamatukogusse või konteinerisse.

Heategevuslik raamatute müük on avatud kuni 30. juunini raamatukogu lahtiolekuaegadel.

Anname koos nendele raamatutele veel ühe võimaluse tuua meile kõigile rõõmu. Meie usume, et ükski heategu ei jää vastuseta.

Kohtumisteni raamatukogus!

Silvi Lukjanov

Kehtna Raamatukogu juhataja