Vallavanem innustab eeskujuga

Keava raamatukogus vaktsineerimas käinud Kehtna vallavanem Indrek Kullam innustab kõiki vaktsineerima.

Täna toimub Keava ja Lelle raamatukogudes etteregistreerimata vaktsineerimine COVID-19 vastu 2-doosilise Pfizer vaktsiiniga. Vaktsineerima tulnud Kehtna vallavanem Indrek Kullam sõnas, et ta peab tervist tähtsaks ja nii tuligi saama haigusjärgselt teist vaktsiini „Puutun oma töö tõttu kokku sedavõrd paljude  inimestega ja vaktsineerituna saan olla kindel, et ei nakata teisi ega haigestu ka ise,“ lausus ta.

Kullam soovib oma eeskujuga innustada teisigi endid vaktsineerima. „Ainult nii saab jätkuda meie tavapärane elu liigsete piiranguteta;“ uskus ta.

Kehtna vallavalitsuse ja PERHi haigla koostöös toimuvad Kehtna vallas tasuta vaktsineerimised 23. augustil Keavas ja Lelles ning 25. augustil Järvakandis.

Vaktsineerima tulekust ette teada andma ei pea, tuleb tulla vaid kohale. Vaktsineerimine toimub COVID-19 vastu 2-doosilise Pfizer vaktsiiniga.

Vaktsineerimisele on oodatud  isikuid alates vanusest 12 aastat ja vanemad. Alaealine on oodatud vaktsineerimisele koos vanemaga/saatjaga. Kaasa võtta isikut tõendav pildiga dokument.